Blogerka Nisa aktuálně 5. 7. 2018 návštěvníkům blogu:
"Milí čtenáři, vítám vás tady! Najdete tu knižní recenze, moji vlastní literární tvorbu a pokus o rozhovory se známými lidmi. Za tímto účelem blog vznikl původně. Bohužel teď na tu třetí část momentálně není tolik prostoru. Ale v budoucnu bude! :-) Děkuji za každý komentář, like, nebo ohodnocení článku hvězdičkami. Udělá mi to vždy velkou radost. :-) Člověk má potom pocit, že jeho práce má smysl. Mám i Facebook, - ZDE - ale momentálně ho moc nevyužívám. Klasický profil místo FB stránky má své provozní důvody. Naleznete mě taky na Databazeknih.cz - ZDE. Mějte se krásně."

Blog v novém

9. října 2017 v 11:30 | Nisa |  Aktuálně
Možná trochu překvapený čtenáři,

hodně dlouho jsem se neobjevila v internetových vodách, protože jsem přemýšlela, co si s blogem počít dál. Stala se totiž jedna nemilá věc, co mi zabránila v mých plánech ohledně rozhovorů. Naštěstí snad jen dočasně. Protože mě to vážně baví a dva rozhovory jsou ještě teď skutečně domluvené. Netuším ale, kdy se do nich budu moci pustit, což mě činí smutnou a trochu mi to vzalo vůli blogovat. Na druhou stranu je to jen dočasné. A první krok, první rozhovor, mám už za sebou a končit nechci, jen musím dát pauzu teď místo později. Navíc jsem na začátku ani nepočítala s tím, že to vůbec bude reálné a sama tu psala, že nevím, jak budu příspěvkovat vzhledem k tomu, že je to koníček. Takže proč si zbytečně sypat popel na hlavu, že? Všeho moc škodí. Prostě a jednoduše, pokud vás na tomto blogu zajímají pouze rozhovory, počkejte spolu se mnou na lepší konstelaci hvězd.

Zároveň mi tato situace poskytla jistý prostor pro to, abych se zamyslela, co by se na tomto blogu dalo z mé strany ještě dělat. Protože (než se vrátím k rozhovorům) mi přišlo dosti jednostranné a ploché zveřejňovat pouze moji tvorbu. A hle! Co souvisí s psaním, víc než čtení. Takže jsem se rozhodla recenzovat knížky, co přečtu. To mě taky baví. Jen nečekejte recenze pouze na nejnovější tituly. Čtu všechno. Ale ty takzvané momentální hity teprve většinou až opadne davové šílenství. Nemám totiž ráda takové to - zrovna to čtou všichni, tak musím taky. Ale pokud vám jde prostě o knižní tipy, zavítejte sem. Čtu všechno od pohádek přes horor, od detektivky k románu a tak dál. A můžu svatosvatě slíbit, že recenze budou bez spoilerů, protože to sama nemám ráda.

Tak co říkáte na můj nový nápad? ROZHOVORY - MOJE TVORBA - KNIŽNÍ RECENZE. Toť nový koncept mého blogu a já mám znovu chuť psát.

blogerka Nisa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama