Blogerka Nisa aktuálně 5. 7. 2018 návštěvníkům blogu:
"Milí čtenáři, vítám vás tady! Najdete tu knižní recenze, moji vlastní literární tvorbu a pokus o rozhovory se známými lidmi. Za tímto účelem blog vznikl původně. Bohužel teď na tu třetí část momentálně není tolik prostoru. Ale v budoucnu bude! :-) Děkuji za každý komentář, like, nebo ohodnocení článku hvězdičkami. Udělá mi to vždy velkou radost. :-) Člověk má potom pocit, že jeho práce má smysl. Mám i Facebook, - ZDE - ale momentálně ho moc nevyužívám. Klasický profil místo FB stránky má své provozní důvody. Naleznete mě taky na Databazeknih.cz - ZDE. Mějte se krásně."

Každý týden něco nového

26. srpna 2017 v 9:09 | Nisa |  Aktuálně
Laskavý čtenáři,

přesně o to se snažím od doby, kdy jsem si řekla, že by byla škoda blog víc nevyužít. Bohužel mám několik velkých nepřátel, co mi hází klacky pod nohy. Jmenují se - Nedostatek-volného-času, Vlastní-život-mimo-virtuální-svět, Nemoc a Občas-se-mi-prostě-taky-nechce. Určitě chápete, že s nimi po boku to není snadné. :) Takže prosím o shovívavost, když nějaký ten týden se tu nebude nic dít.

Jeden rozhovor se právě kvůli nemoci o několik týdnů posunul, jinak by tu už nejspíš dávno byl. Ale možná sem v průběhu příštího týdne hodím předem medailonek, ať se máte na co těšit.

Další rozhovor je v plánu na podzim, ale přesné datum ještě nevím. A další věci jsou se chystají... Volno od plánování a od rozhovorování si dám až v lednu. :) Do konce roku je ještě pár věcí, co bych ráda stihla. Tak určitě nezapomínejte občas zavítat na tento blog.


Jo, a povídky a básničku budou taky - mám jich v šuplíku stále dost. Ale tohle téma týdne asi nevyužiju. :)

blogerka Nisa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doktorka se srdcem Doktorka se srdcem | E-mail | Web | 11. října 2017 v 22:49 | Reagovat

Hmmh, tihle týpci jsou všude (asi se přemnožili). ;-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama